Projekty a soutěže ve školním roce 2022/23

Již tradičně se žáci naší školy spolu se svými vyučujícími zapojili do oblíbeného projektového dne s názvem Dnes jím jako... tentokrát jsme se virtuálně vypravili na výlet do daleké Papua-Nová Guinei. Zkusili jsme poobědvat jako Papuánec a moc nám chutnalo. Jednotlivé třídy využily recepty i obdržené pracovní listy - individuálně upravené pro žáky toho kterého ročníku. Ocenili jsme také doplňující informace a zajímavosti k nim (videa nejnebezpečnější cesty do školy, písně, fotografie nebo obrázky k vybarvování). Prostřednictvím našich fotografií jste mohli (a stále můžete) nahlédnout pod pokličku práce v jednotlivých třídách - ZDE.   

Další oblíbenou aktivitou některých tříd a kroužku Kreativ je bezesporu podpora výcviku asistenčních psů - projekt Ponožkový pes. V tomto školním roce se nám podařilo zkompletovat úžasných 29 hafanů, kteří v červnu zamířili do Pestré společnosti, o.p.s.. Pojmenovali jsme je tradičně podle psího kalendáře - tentokrát srpnovými jmény, protože jsme se do akce zapojili již po osmé! Děkujeme všem, kteří se do akce zapojili! Fotogalerie - ZDE.

A rukodělná soutěž pro žáky a žákyně škol a školských zařízení Plzeňského kraje organizovaná pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Rudolfa Špotáka Řemeslo má zlaté dno? I ta zná své vítěze a pro naši školu si jedno z těch nejvyšších ocenění (Cenu diváků) odnesla se "Šperkem v krabičce" Natálie Maříková, která předtím vyhrála kolo školní - gratulujeme! (https://www.plzensky-kraj.cz/zaci-prevzali-oceneni-v-soutezi-remeslo-ma-...)