Prosincové projekty

Na sklonku roku 2018 se žáci naší školy zúčastnili několika projektů:
Třída VI.B s projektem "My milujeme mléko" v soutěži Laktea, o.p.s. obsadila krásné 11. místo. Zástupce firmy předal žákům, kteří se do projektu zapojili, jejich ceny. Děkujeme a gratulujeme! Více info zde. Více fotografií z projektu zde.


 
Sedm tříd naší školy podpořilo projekt "Ježíškova vnoučata". V hodinách pracovních a výtvarných výchov připravili k odeslání úžasných 70ks malovaných vánočních přáníček. "Stovky balíků a obálek už míří do domovů pro seniory a dalších podobných zařízení. 20 000 kusů čokolády a téměř 100 000 přání od dětí by seniorům taky mohlo udělat o trochu hezčí Vánoce, řekl bych. Děkujeme všem, kteří se na téhle části Vnoučat podíleli. Hlavně Nestlé, DHL Czech Republic a dětem ze škol a školek z celé naší země. Má to smysl." vzkázal nám organizátor Martin a tým Ježíškových vnoučat z České republiky. Jsme moc rádi, že jsme mohli kousek radosti poslat i my!


 
A do třetice eTwinning a projekt "Christmas Card Exchange". Třídy VI.A a VI.B začaly s výukou anglického jazyka teprve v září, ale připravily anglicky psaná vánoční přání pro školy v Polsku, Albánii a Španělsku. Snad své adresáty potěší. I my se těšíme na jejich přáníčka a povídání o vánočních tradicích v tamějších krajích!
 
Krásné vánoční svátky přejeme také Vám!